План червоних ліній

Червоні лінії – лінії регулювання, що визначені відносно пунктів геодезичної мережі, існуючих та запроєктованих вулиць, доріг, майданів, комунікаційних коридорів, які відокремлюють їх від територій, призначених для забудови чи іншого використання.
План червоних лінії – вид технічної документації, призначений для встановлення меж, що відокремлюють території кварталів, мікрорайонів та інших структурно-планувальних елементів населеного пункту від вулиць, доріг, проїздів і площ..
Червоні лінії обов’язкові для дотримання всіма суб’єктами містобудівної діяльності, які беруть участь в процесі проєктування і подальшого освоєння і забудови територій населених пунктів.
та є основою для встановлення на місцевості ліній регулювання забудови і меж землекористувань та землеволодінь.
Даний вид документації розробляється і затверджується як окремий вид технічної документації відповідно до генерального плану або плану об’єднаної територіальної громади. За рішенням органу, яким прийнято рішення про розроблення генерального плану або плану об’єднаної територіальної громади, план червоних ліній може розроблятися одночасно з генеральним планом або планом об’єднаної територіальної громади.
Червоні лінії закріплюють історично сформовану систему вулично-дорожньої мережи забудованих і озеленених територій, а також закріплюють координати проєктної вулично-дорожньої мережі. Текстові матеріали містять інформацію про документацію з просторового планування, відповідно до якої розроблено план червоних ліній, а також обрунтування встановлення (зміни, скасування) червоних ліній.

Графічні матеріали включають:

    • план червоних ліній;
    • поперечні профілі вулиць;
    • систему координат.

На плані у державній геодезичній системі координат УСК-2000 відображається:

  • вулично-дорожня мережа;
  • опорні будівлі і споруди, інші елементи містобудівної або топографічної ситуації;
  • діючі червоні лінії, які відображені у генеральному плані.

У зонах транспортних розв’язок відображаються транспортні споруди (мости, шляхопроводи, тунелі).

Наші роботи